طراحی ست اداری در رادوین

ست اداری چیست ؟

ست اداری ، مجموعه ای از ملزومات چاپی یک سازمان یا شرکت است که در طراحی آن از لوگو، فونت، طرح و رنگ بندی یکسان استفاده می شود. طراحی ست اداری شامل طراحی کارت ویزیت، طراحی سربرگ، طراحی کاتالوگ، طراحی فاکتور شرکتی و سایر اقلام چاپی می باشد.

طراحی ست اداری توسط تیم گرافیک رادوین

طراحی ست اداری حرفه ای یک از تخصص های تیم رادوین می باشد. تیم گرافیک رادوین با سال ها تجربه موفق در زمینه طراحی ست اداری، آماده ارائه جذاب‏ ترین و زیباترین طرح های گرافیکی برای تمام ملزومات شرکتی و اداری شما می باشد. در ادامه با خدمات رادوین در زمینه طراحی اقلام ست اداری آشنا می شوید:

انواع خدمات رادوین برای طراحی ست اداری:

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از مهم ترین بخش های طراحی ست اداری است. یک کارت ویزیت با طراحی جذاب و شیک در همان ملاقات اول می‌تواند شما را به عنوان یک شرکت معتبر و حرفه ای معرفی کند. کارت ویزیت اولین نماینده کسب و کار شماست که می تواند قدرتمندترین بازاریاب شما باشد.

طراحی کارت پرسنلی

در طراحی ست اداری و بخصوص در شرکت های متوسط و بزرگ، نباید هیچ گاه طراحی کارت پرسنلی را از یاد برد، زیرا نیروی انسانی، مهمترین منبع کسب و کار شماست و طراحی کارت پرسنلی زیبا و شکیل می تواند باعث به افزایش دیسیپلین و اعتماد به نفس در پرسنل شما باشد.

طراحی سربرگ A4 و A5

هر شرکتی باید در نامه ها و برگه های شرکتی خود از سربرگ اختصاصی استفاده کند، بنابراین ، طراحی سربرگ یکی از ارکان اساسی در طراحی ست اداری است، طراحی سربرگ به طراحی ویژه و سفارشی شده در نامه‌های اداری می گویند که شامل نام برند ، اطلاعات تماس و لوگوی شرکت می‌باشد.

طراحی فاکتور شرکتی

طراحی فاکتور اختصاصی برای نشان دادن اعتبار شرکت شما الزامیست، پس در طراحی ست اداری خود طراحی فاکتور اختصاصی و هماهنگ را فراموش نکنید. فاکتور های رسمی، فاکتورهایی هستند که بر اساس قوانین وزارت امور اقتصاد و دارایی طراحی و تنظیم شده باشند. بنابراین قبل از سفارش طراحی فاکتورهای خود، نوع نیاز خود را به تیم گرافیک رادوین، انتقال دهید.

طراحی پاکت نامه

سربرگ نامه های شما، وقتی با پاکت نامه های شرکت شما هماهنگ باشد؛ کمتر مخاطبی است که متوجه اعتبار و سلیقه و حرفه ای بودن شما نشود. بنابراین پس از طراحی سربرگ خود، طراحی پاکت نامه را هم از تیم رادوین در طراحی ست اداری بخواهید.

طراحی کاور CD و DVD

در صورتی که برای تبلیغات خود از CD و یا DVD استفاده می کنید، طراحی گرافیکی و زیبا بر روی جلد ( کاور یا قاب) سی دی و دی وی دی های شما ، می‏تواند مخاطبانتان را بیشتر مجذوب کند.

طراحی بروشور

بروشور متن چاپی با تعداد صفحات کم است که اطلاعاتی درباره محصولات یا خدمات شرکت شما را به مخاطب انتقال می دهد. اگر از بروشور برای معرفی خود به مخاطب استفاده می‏کنید، شکی نیست که طراحی زیبا و جذاب آن شما را به بهترین شکل به مشتریانتان معرفی می کند.

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ نوعی از تبلیغات در عرصه تولید، تجارت و خدمات می باشد که می تواند در برقرار کردن ارتباط مستقیم و چگونگی انتقال پیام شما به مخاطب، نقش به سزایی داشته باشد. طراحی خلاقانه کاتالوگ علاوه بر اینکه معرف اعتبار کسب و کار شماست ، در جذب و جهت دهی به سلیقه مخاطب نیز بسیار موثر است

طراحی تراکت

تراکت تبلیغاتی یکی از ارزان‌ترین شیوه‌های تبلیغات با بازدهی بالا هستند ، زیرا به‌صورت مستقیم به دست مخاطب می‌رسد و محصول و یا خدمتی را که شما ارائه می‌دهید ، در یک بازه زمانی تبلیغ می‌کند . تراکت ‌های تبلیغاتی برخلاف سادگی‌شان در نحوه توزیع و استفاده یکی از مهم‌ترین فرایندهای طراحی را برای ارائه تبلیغ مناسب و با تأثیرگذاری بالا نیاز دارند و مستلزم دانش و تخصص زیادی برای ارائه یک تبلیغ تأثیرگذار هستند. هر چقدر تراکت تبلیغاتی از نظر طراحی گرافیکی پویاتر و جذاب تر باشد تأثیرگذاری آن بر ذهن مخاطب بیشتر است.

طراحی تیشرت شرکتی

نه تنها طراحی یونی فرم ها و تی شرت های با طرح یکسان برای همکاران در بسیاری مواقع نشان دهنده نظم و انسجام در شرکت شما می باشد، بلکه به مخاطبتان این حس را القا می کند که شما حتی برای کوچک ترین مسائل در شرکتتان هم اهمیت قائل هستید و این نشان از مدیریت قوی در مجموعه شما دارد.

طراحی هدایای تبلیغاتی (لیوان، خودکار، تقویم، سررسید و هدایای خلاقانه ویژه مدیران شرکت های همکار …)

هدایای تبلیغاتی یکی از مهمترین عوامل در جلب نظر و وفادار سازی مشتریان است که نقش مهمی در به خاطر سپردن محصولات و خدمات شرکت در ذهن مشتریان دارد. با استفاده از هدایای تبلیغاتی کارا و از همه مهمتر وجود خلاقیت در طراحی و ارسال آنها و همچنین مرتبط بودن هدایای تبلیغاتی با فعالیت های سازمان تاثیر بسیار مطلوبی در ذهن مشتریان خود خواهید گذاشت به طوری که برای همیشه این هدایا در خاطر مشتریانتان ثبت خواهد شد. با استفاده از تجربیات تیم خلاقیت رادوین شرکت های همکارتان را در هنگام عید ها یا مناسبت های مختلف سورپرایز کنید و با ارائه هدایای تبلیغاتی شیک و جذاب آن ها را به هیجان آورده و رابطه طولانی مدت خود را با آنها بیمه کنید.

طراحی دفترچه و برگه یادداشت اختصاصی

دفترچه و برگه های یادداشت نیاز روزانه در هر مجموعه ای است. شاید بیشتر ادارات به خصوص شرکت های دولتی دفترچه ها و برگه یادداشت های آماده در بازار را تهیه و استفاده کنند. اما همین نکات ریز در مدیریت یک شرکت است که باعث تمایز یک شرکت منسجم و یک شرکت بی نظم خواهد شد. به همین دلیل برای تاثیرگذاری بر مشتریان و نیز ایجاد حس اهمیت برند در فرهنگ سازمانی شرکت شما در میان کارمندانتان ، پیشنهاد رادوین به شما طراحی دفترچه اختصاصی و برگه های یادداشت ویژه برای شرکت شماست به طوری که از لوگو و رنگ برند شما در آن استفاده شده باشد.

طراحی امضای دیجیتال (برای ایمیل)

امروزه تمام شرکت های برتر در ایران از ایمیل های شرکتی با دامنه سایت شرکت استفاده می کنند و وجود یک امضای شیک در زیر ایمیل های شما به طور حتم در نظر مشتریان شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود. تیم گرافیک رادوین برای مدیران شرکت شما امضای دیجیتالی طراحی میکند که علاوه بر اطلاعات تماس و شعار برند شما ، حس جذابیت و اعتبار شرکت شما را به مخاطبانتان القا کند.

و هرگونه طراحی گرافیکی که شما از ما بخواهید…

چرا طراحی ست اداری مهم است؟

طراحی یک ست اداری اختصاصی و جذاب نشان دهنده اعتبار و دیسیپلین شرکت شماست و با داشتن یک طراحی ویژه و خاص برای ست اداریتان، مشتریان شما در برخورد اول، از قدرت و حرفه ای بودن شرکت شما تاثیر گرفته و روی شرکت شما حساب ویژه ای باز می کنند. طراحی ست اداری ، پس از طراحی لوگو ، مهمترین اقدام یک کسب و کار برای شروع فعالیت تجاری است. قبل از سفارش طراحی یک ست اداری زیبا و شیک حتما مطمئن شوید لوگوی شرکت شما، به زیبایی طراحی شده زیرا طراحی ست اداری با محوریت لوگو انجام شده و حتی رنگ یا رنگ هایی که به عنوان رنگ برند شما برگزیده می شوند، معمولا از نشان تجاری شما انتخاب می شوند. بنابراین طراحی ست اداری مناسب شامل لوگو، رنگ برند (یا رنگ سازمانی)، شعار برند (اسلوگان) و اطلاعات تماس شماست که ترکیب رنگ ها و طراحی متناسب با ابعاد چاپی، تخصص تیم گرافیک رادوین است.

با استفاده از خدمات طراحی ست اداری رادوین مشتریان خود را از همان نگاه اول تحت تاثیر سلیقه و اعتبار خود قرار دهید و نتایج خیره کننده آن را لمس کنید.

پکیج طراحی ست اداری رادوین شما تمام خدماتی که نام برده شد، است. اما با وجود اعتقاد و پیشنهاد رادوین بر وجود انسجام و همبستگی در استفاده از اقلام مختلف ست اداری، کارفرمایان محترم می توانند هر تعداد از خدماتی که علاقه مندند را در این پکیج انتخاب کرده و سفارش دهند. تیم گرافیک و خلاقیت رادوین تمام سفارش های طراحی ست اداری را در حداکثر در یک ماه به شما تحویل خواهد داد.