طراحی سایت چیست ؟

بسیاری از صاحبان کسب و کار علاوه بر تجارت سنتی خود ، از فضای الکترونیک و مجازی نیز برای رونق کسب و کار خود استفاده می کنند. یکی از اولین و موثرترین ابزار حضور در فضای دیجیتال، داشتن سایت اینترنتی است. سایت اینترنتی بسته به نوع فعالیت کسب و کار میتواند سایت شرکتی ، فروشگاه اینترنتبی و یا پورتال سازمانی باش؛ که هر کدام از این نوع سایت ها طراحی تخصصی و دانش طراحی مخصوص به خود را دارد. اما به طور کلی طراحی حرفه ای سایت ، فروشگاه و یا پورتال سازمانی می تواند کمک کند تا کسب و کارها بتوانند اعتبار زیادی را در رقابت بازاریابی دیجیتال کسب کنند. به علاوه طراحی سایت اختصاصی برای هر کسب و کار کمک می کند تا مخاطبان آن کسب و کار بتوانند به صورت آنلاین نیز محصول و یا خدمات مورد نظر را دریافت کنند.

طراحی سایت در رادوین

در بازار امروز تمام شهرستان ها و بخصوص شهر تهران، درصد بسیار بالایی از شرکتها و افرادی که طراحی سایت خود را به طراحان به اصطلاح متخصص می سپارند، با نارضایتی شدیدی در پایان کار مواجه میشوند که حتی در بیشترمواقع پروژه طراحی سایت خود را با قیمت بالاتر به شرکت معتبری واگذار می کنند. در چنین شرایطی شرکت رادوین با بهره گیری از برنامه نویسان توانمند و گرافیست های خلاق، تمام پروژه های طراحی سایت را به بهترین شکل انجام می دهند و این باعث شده که اکثر مشتریان ما به نحوی توسط مشتریان قدیمی معرفی شوند و در واقع بعد از چند سال، اکنون رادوین و مشتریان آن تشکیل یک خانواده بزرگ را داده اند.

 

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان یکی از اهدافی است که شرکت های طراحی سایت به دنبال آن می باشند، زیرا هر چه هزینه ها کمتر باشند، میل و رغبت صاحبان کسب و کارها برای طراحی سایت و ورود به بازار تجارت جهانی بیشتر می شود. از این رو حتی الامکان با کمترین قیمت ممکن طراحی سایت انجام می شود. طراحی سایت خلاقانه باعث شده تا اغلب افراد محصول و یا خدمات مورد نظر خود را به صورت اینترنتی تهیه و دریافت کنند. زیرا خلاقیت در طراحی انواع سایت می تواند به جذابیت بیشتر تجارت الکترونیک کمک کند.

طراحی سایت شرکتی

یکی از خدمات شرکت های طراحی کننده سایت، طراحی سایت شرکتی می باشد. سایت های شرکتی در حال حاضر برای آشنایی مشتری با شرکت و خدمات و محصولات آن می باشد. از این رو از مهمترین بخش های یک سایت شرکتی می توان به بخش معرفی شرکت، محصولات شرکت و سایر اطلاعات مربوط به شرکت می باشد. معمولا این سایت ها ظاهری شیک و ساده دارند، زیرا هدف اصلی این سایت ها آشنایی افراد مختلف با محصول و یا خدمات شرکت می باشد.
اطلاعاتی که در سایت شرکتی درج می شوند بهتر است از هر نظر کامل و صحیح باشند، زیرا ارائه اطلاعات نادرست و یا غیر تخصصی می تواند باعث عدم اعتماد مشتری بشوند. در صورتی که سایت شرکتی به خوبی طراحی شده باشد، اعتماد سازی مشتریان را نیز بهتر انجام می دهد. بدین ترتیب معمولا کسی که به عنوان مشتری سایت شرکت را بررسی می کند، تمایل پیدا می کند که از محصول و یا خدمات شرکت بهره مند شود. امروزه هر شرکت بزرگ و یا کوچکی دارای یک سایت شرکتی برای آشنایی بیشتر مشتریان با محصول یا خدمات شرکت می باشد. بهتر است طراحی سایت شرکتی توسط افراد خبره و با تجربه انجام شود، تا بتوان بهترین نتیجه را از آن دریافت کرد.

طراحی سایت تجاری

سایت های تجاری معمولا برای هر شرکتی نقش بازاریابان فعال شبانه روزی را ایفا می کنند. زیرا این نوع از سایت ها روزانه با پست های مختلف و بهینه سازی داخلی و خارجی به روز می شوند. این کار باعث می شود تا سایت های تجاری به رتبه های نخست گوگل دست یابند. با رسیدن به شاه راه گوگل معمولا همه افرادی که به دنبال محصول و یا خدمات مورد نظر باشند، سایت تجاری مربوطه را می بینند. این کار باعث می شود تا مشتریان بسیار زیادی روزانه از این طریق جذب شوند.
طراحی سایت تجاری برای هر شرکت تولیدی و یا خدماتی ضروری می باشد. با طراحی چند سایت تجاری برای یک شرکت می توان همه جایگاه های گوگل را فتح کرده و گوی سبقت را از رقبای خود ربود. زیرا هر مشتری با یک سرچ ساده، چندین سایت را بررسی کرده و در صورتی که در دو یا چند سایت اطلاعات تماس یک شرکت را مشاهده کند، حس اعتماد بیشتری به آن کسب و کار پیدا کرده و از طرفی جایی برای مانور رقبا در صفحه اول گوگل باقی نمی ماند.

طراحی سایت وردپرس

وردپرس یکی از محبوب ترین cms یا سیستم مدیریت محتوا در سراسر جهان می باشد. طراحی سایت وردپرسی بسیار ساده و کم هزینه تر از سایر سایت ها می باشد. از طرفی کار کردن با سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیز بسیار راحت تر از سایر سیستم های مدیریت محتوا می باشد. بدین ترتیب در اغلب موارد سایت های اینترنتی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته می شوند. طراحی سایت ارزان به کمک cms وردپرس امکان پذیر می باشد. بدین ترتیب افرادی که به دنبال طراحی سایت ارزان می باشند، می توانند وردپرس را به عنوان گزینه مد نظر برای سیستم مدیریت محتوای سایت انتخاب کنند.
در حال حاضر در سراسر دنیا تعداد سایت هایی که با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده اند، بیش از 76 میلیون می باشند. این رقم نشان دهنده ارتباط بسیار خوب کاربران با cms وردپرس می باشد. سازگاری سیستم مدیریت محتوای وردپرس با زبان فارسی باعث شده تا در ایران نیز طراحی سایت وردپرسی طرفداران بسیار زیادی داشته باشد. در طراحی سایت وردپرسی سرعت عمل حرف اول را می زند، زیرا نیازی به برنامه نویسی نبوده و در مدت زمان بسیار کوتاهی می توان یک سایت وردپرسی را طراحی کرد.

طراحی سایت تهران

اغلب کسب و کار های موجود در تهران علاوه بر فعالیت خود به صورت سنتی و فروش محصول یا خدمات خود به صورت سنتی، در بازار های آنلاین نیز فعالیت دارند. زیرا در کلان شهر هایی مانند تهران میل به خرید اینترنتی محصول یا خدمات بسیار بیشتر از شهر های کوچک می باشد. زیرا در کلان شهر هایی مانند تهران حجم ترافیک بسیار زیاد بوده و ممکن است برای یک خرید ساده نیاز به صرف زمانی بسیار طولانی باشد. از این رو شرکت های طراحی سایت بسیار زیادی در تهران فعالیت می کنند تا بتوانند پاسخگوی نیاز کسب و کارهای مختلف برای طراحی سایت باشند.
طراحی سایت تهران کمک می کند تا صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ بتوانند در اسرع وقت یک یا چند سایت برای کسب و کار خود طراحی کرده و وارد رقابت در دنیای اینترنت شوند. زیرا حجم فروش در داخل و خارج از کشور در روش آنلاین بسیار بیشتر از روش های فروش سنتی می باشد. این موضوع به خاطر تغییر سبک معاملات از سنتی به مدرن می باشد. زیرا در اغلب کشور ها تمایل به خرید از طریق اینترنت به سرعت در حال افزایش می باشد. این موضوع به خاطر راحت تر بودن و عدم نیاز به اتلاف وقت در روش خرید اینترنتی می باشد.