طراحی اپلیکیشن موبایل، جدید ترین راه برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما

طراحی اپلیکیشن موبایل یکی از لازمه های ضروری دنیای کسب و کار و تجارت در دنیای مدرن و عصر تکنولوژی می باشد. اکثر افراد حرفه ای در زمینه تجارت بر این عقیده هستند که داشتن اپلیکیشن موبایل متناسب با حرفه ی شما، می تواند در پیشرفتتان اثر قابل توجهی داشته باشد زیرا از این طریق شما می توانید به صورت مستقیم با مشتریان خود در ارتباط باشید و خدمات خود را به سادگی به آنها ارائه دهید؛ البته طراحی اپلیکیشن موبایل کار ساده ای نمی باشد و برای داشتن طراحی فوق العاده  و باکیفیت حتما می بایست طراحی اپلیکیشن موبایل را به افراد حرفه ای و با تجربه در زمینه ساخت اپلیکیشن حرفه ای بسپارید.

امروزه افراد زیادی هستند که می توانند اپلیکیشن موبایل را طراحی کنند، اما بعضی از طراحی ها ممکن است متناسب با هدف حرفه ی شما و یا خواسته های شما از یک اپلیکیشن کاربردی نباشد و یا در مدت زمان زیادی آماده ی اجرا شود، اما در صورتیکه این کار توسط افرادی انجام شود که سال ها در زمینه ی طراحی اپلیکیشن ایفون و یا طراحی اپلیکیشن برای اندروید در حال کار و فعالیت هستند، علاوه بر ساخت اپلیکیشن حرفه ای برای شما، در هزینه و وقت شما نیز صرفه جویی می شود.

از آنجایی که تخصص شرکت ما طراحی اپ می باشد، ما با استخدام افراد متخصص در زمینه طراحی اپ و خدمات دیجیتال مارکتینگ، توانسته ایم بهترین خدمات را مطابق با خواسته و هدف مشتری از طراحی اپ ارائه دهیم و به عنوان بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل در زمینه ی طراحی اپلیکیشن ایفون و طراحی اپلیکیشن برای اندروید شناخته شویم.

قیمت طراحی اپلیکیشن چگونه محاسبه می شود؟

همانطور که گفته شد استفاده از اپلیکیشن می تواند باعث شناخته شدن هرچه سریعتر برند و کسب و کار شما در دنیای مدرن شود و تاثیر زیادی در کسب و کار شما داشته باشد؛ اما معمولا اولین سوالی که برای هر فرد قبل از اقدام برای طراحی پیش می آید قیمت طراحی اپلیکیشن و عوامل موثر بر آن می باشد. عوامل زیادی می توانند در محاسبه ی قیمت طراحی اپلیکیشن تاثیر گذار باشد اما به طور کل قیمت طراحی اپلیکیشن معمولا متناسب با تعرفه طراحی اپ مشخص می شود؛ البته شما می توانید با مراجعه به شرکت های شناخته شده در زمینه ی طراحی اپلیکیشن هزینه ها را کمتر کنید زیرا متخصصان به دلیل تجربه ای که در این زمینه دارند می توانند بهترین و کم هزینه ترین راه حل ها را به شما پیشنهاد دهند.

طراحی اپلیکیشن موبایل چه مزیت هایی دارد؟

از آنجایی که امروزه استفاده از گوشی های هوشمند بسیار محبوب تر از کامپیوتر های شخصی و دیگر وسایل ارتباطی می باشد شما می توانید با طراحی اپ ios و یا طراحی اپلیکیشن برای اندروید با سرعت بیشتر در بین مشتریانتان محبوبیت لازمه را کسب کنید زیرا طراحی اپلیکیشن موبایل می تواند مزیت های زیادی را برای شما و مشتریانتان داشته باشد و معرفی کسب و کار را برای شما آسان کند. ما در زیر بعضی از مزیت های طراحی اپلیکیشن موبایل را بیان کرده ایم.

 کاهش مدت زمان انتظار برای مشتریان

برنامه های موبایل، می توانند بسیار سریعتر نسبت به مرورگر وب موبایل اجرا شوند. برای استفاده از مرورگر وب موبایل باید مراحلی طی شود؛ به این صورت که ابتدا باید URL را وارد شود و سپس منتظر ماند تا سایت بارگیری شود، در حالی که تنها یک ثانیه طول می کشد تا یک برنامه تلفن همراه راه اندازی شود، زیرا اپلیکیشن موبایل به گونه ای طراحی شده است که بسیاری از اطلاعات را در خود ذخیره دارد و نیازی به بارگیری مجدد اطلاعات نمی باشد.

داشتن اپلیکیشن باعث یادآوری مداوم کسب و کار شما به مشتری می شود

از آنجایی که اپلیکیشن ها همیشه بر روی صفحه نمایش گوشی ها قرار دارند باعث می شود بیشتر درمقابل چشم مشتریان قرار داشته باشند و باعث شوند نام تجاری شما و خدماتی که ارائه می دهید همیشه در مقابل آنها قرار داشته باشد و رابطه ی محکم تری را بین شما و مشتری ایجاد کند.

اپلیکیشن موبایل باعث افزایش ارتباطات بین مشتری و خدمات شما میشود

شرکت ها از برنامه ها برای بهبود فرآیندهای خود و افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات آنها استفاده می کنند زیرا مشتریان می توانند خیلی سریع راهی برای رفع نیاز های خود به کمک خدمات شما پیدا کنند. نکته ی دیگر استفاده از اپلیکیشن موبایل این است که باعث ایجاد ارتباطی  یکپارچه با مشتری می شود که می تواند برای کسب و کار های مدرن بسیار ارزشمند و مفید باشد.

کاهش هزینه ها به کمک طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن ها هزینه های پیام های کوتاه و تبلیغات کاغذی را کاهش می دهند. آنها ارتباطات ایمن، فوری و مستقیم با مشتریان را از طریق پیام رسانی، ساده می کنند. همچنین استفاده از اپ موبایل درخواست های اطلاعات و تماس های تلفنی را کاهش می دهد.

شرکت رادوین قبل از ساخت اپلیکیشن حرفه ای برای کسب و کار شما به چه مسائلی توجه می کند؟

تعیین اینکه برنامه شما چگونه محبوب خواهد بود

شرکت ما با توجه به اهداف خدمات شما و همچنین نیاز های افرادی که قرار است از اپلیکیشن استفاده کنند تمامی قسمت های مورد نیاز را به صورت حرفه ای برای شما طراحی می کنند به این صورت که علاوه بر زیبایی ظاهری، کاربران بتوانند به اسانی با آن کار کنند و باعث شود کاربران از کارکردن با اپلیکیشن شما احساس بهتر و رضایت بیشتری داشته باشند.

توجه به هدف شما از ساخت اپلیکیشن حرفه ای

از آنجایی که شما از جزئیات خدماتی که ارائه می دهید بیشتر مطلع هستید، شرکت ما به شما در تعیین هدفتان از ساخت اپلیکیشن حرفه ای کمک می کند و با مشخص شدن اهداف حرفه ای ترین و کاربردی ترین اپلیکیشن را که متناسب با اهداف و خواسته های شما باشد را طراحی می کند.

محاسبه ی مناسب ترین هزینه ها

طراحی اپلیکیشن موبایل صرفا یک سرمایه گذاری مالی نیست، بلکه نیاز به سرمایه گذاری نیز دارد. شرکت ما به عنوان بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل می تواند در کمترین زمان بهترین اپ ها را با مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن در اختیار مشتریان خود قرار دهد.