کمپین صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ رادوین

اینترنت و فضای دیجیتال آینده بازار در تمام کسب و کار ها است، امروز و در سال ۲۰۱9 روش افراد برای خرید و تامین نیازهایشان با سرعت بالایی در حال تغییر است و این نشان می دهد که بازاریابی سنتی و کسب و کارهای حقیقی به آن صورتی که قبلا موثر بودند، دیگر کارساز نیستند. بازاریابی همیشه باید در تعامل با مخاطبان و مشتریان در زمان و مکان مناسب باشد و در حال حاضر ، اینترنت و فضای مجازی جایی است که بیشتر افراد در طول روز زمان زیادی را در آن می گذرانند. بنابراین حضور موثر در دنیای دیجیتال لازمه موفقیت برای کسب و کارهای امروزی است. اما حضور در این بازار نیازمند دوستی و شراکت با بزرگان دنیای دیجیتال یعنی گوگل، اینستاگرام، فیسبوک و .‌.. است که هر کدام از الگوریتم ‏های به شدت پیچیده ای برای ارزش گذاری کسب و کار شما استفاده می کنند. در واقع اگر ما دنیای دیجیتال رو مثل یک اقیانوس طوفانی با کلی کشتی جنگی تا بن دندان مسلح فرض کنیم؛ رادوین مانند یک ناخدای کارکشته و دریا دیده هدایت کشتی شما را به عهده خواهد گرفت تا در مسیر دشوار و پیچیده فضای مجازی شما را سالم به مقصد برساند.

اما رادوین چطوری میتواند برند شما رو در دنیای اینترنت موفق کند ؟

ما در کمپین دیجیتال مارکتینگ رادوین، از صفر تا صد مسیر موفقیت در فضای دیجیتال را با شما همراهی خواهیم کرد. استراتژی حضور در فضای دیجیتال زیربنا و مهمترین عامل موفقیت شرکت شما خواهد بود. تیم استراتژی رادوین با برگزاری جلسات متعدد به شما در تدوین استراتژی دیجیتال شرکتتان کمک خواهد. در واقع برای شروع موفقیت در هر زمینه ای شما نیاز به داشتن یک برنامه کسب و کار یا به اصطلاح بیزینس پلن دقیق و حساب شده خواهید داشت و پس از آن برنامه بازاریابی و یا مارکتینگ پلن راهنمای موفقیت شرکت شما خواهد بود. تیم رادوین پس از اطمینان از اینکه شرکت شما از بیزینس پلن و مارکتینگ پلن درستی برخوردار است؛ به شما در راستای تقویت برندتان در فضای دیجیتال کمک خواهد کرد.

ابتدا شما به یک سایت حرفه ای و به روز نیاز دارید که نشان دهنده جایگاه برند شما در فضای دیجیتال است. هیچ جای نگرانی نیست! تیم طراحی سایت رادوین بهترین و زیباترین سایت را برای شما به ارمغان خواهند آورد. اما آیا داشتن سایت کافی است ؟ خیر، در دنیای دیجیتال امروز سایتی میتواند موفق باشد که گوگل با آن دوست باشد. تیم سئو و بهینه سازی رادوین حتی قبل از طراحی سایت و در مرحله استراتژی به کمک شما خواهد آمد و کلمات کلیدی مورد هدف شما را دریافت کرده و استراتژی مناسبی را برای بهینه سازی سایت با توجه به کلمات کلیدی تدوین خواهد کرد. در واقع شما سایتی خواهید داشت که از بنیان برای کلمات کلیدی مورد نظرتان بهینه شده است. اما آیا فقط بهینه سازی درونی سایت برای کسب رتبه خوب در گوگل کافی است؟ پاسخ دوباره خیر است، تیم رادوین در این مرحله با توجه به بودجه شرکت شما، پیشنهادهای مختلفی ارائه می دهد؛ مثلا تولید محتوای سفارشی شده برای کلمات کلیدی شما، کسب بک لینک از سایتهای معتبر، رپورتاژ آگهی، تبلیغات کلیکی در گوگل و …

تا اینجا تیم رادوین به شما کمک کرده تا سایتی زیبا و بهینه با رتبه عالی در موتورهای جست و جو داشته باشید. تا همین جا شما عالی هستید! حالا که بازدید کننده ها به سایت شما سر می زنند شما چطور می توانید با آنها معاشرت کنید و بازدیدکنندگان را به مشتریان همراه و وفادار برندتان تبدیل کنید؟ اگر بخواهیم با یک عبارت به این پرسش پاسخ دهیم، آن عبارت بدون شک سوشال مدیا یا شبکه های اجتماعی است؛ فعالیت هدفمند و همزمان در همه شبکه های اجتماعی مهم مانند اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین و تلگرام علاوه بر اینکه مخاطبان بیشتری را با برند شما آشنا خواهد کرد، ارتباط با مشتریان فعلی تان را نیز با ثبات تر و صمیمی تر خواهد کرد. تدوین استراتژی برای حضور موثر و هدفمند در سوشال مدیا یکی از توانمندی های تیم دیجیتال مارکتینگ رادوین است که به کسب و کار ها ارائه می شود. در ادامه و بر حسب هدف و بودجه شما خدمات دیگری نیز توسط تیم رادوین به شما پیشنهاد می‏شود از جمله بازاریابی محتوا (کانتنت مارکتینگ)، اینفلوئنسر مارکتینگ و ساخت انواع تبلیغات پارتیزانی، اینفوگرافیک ها ، موشن گرافیک ها و … روش هایی هستند که خیلی سریع تر شما را به هدفتان خواهند رساند.

خلاصه ای از خدمات رادوین در کمپین صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ

  1. مشاوره برای اصلاح بیزینس پلن در صورت نیاز
  2. تدوین استراتژی حضور در فضای دیجیتال
  3. ساخت هویت برند
  4. طراحی لوگو و شعار تبلیغاتی
  5. تحلیل کلمات کلیدی
  6. طراحی سایت بهینه سازی شده برای کلمات کلیدی
  7. تولید محتوای مناسب برای بهینه سازی درون سایت
  8. لینک سازی برای بهینه سازی بیرون سایت
  9. حضور موثر و پررنگ در شبکه های اجتماعی
  10. کمپین های تبلیغاتی