برنامه نویسی حرفه ای تحت ویندوز و وب

انجام پروژه های برنامه نویسی از جمله خدمات مهندسی نرم افزار و برنامه نویسی می باشد.خدمات برنامه نویسی نیازمند تخصص های خاصی است که باید موسسه و یا افرادی که به عنوان برنامه نویس هستند داشته باشند چرا که به غیر از نوشتن و ایجاد خود برنامه باید مسائلی مانند امنیت برنامه و یا عملکرد صحیح برنامه مد نظر قرار گیرد.در ادامه خدمات برنامه نویسی را معرفی میکنیم .

انجام پروژه های برنامه نویسی تحت وب

این نوع خدمات برنامه نویسی در بستر وب پیاده سازی و اجرا میشوند و به همین دلیل نام برنامه نویسی تحت وب را به خود گرفته است.خدمات برنامه نویسی تحت وب شامل طراحی اپلیکیشن فرم ها – ایجاد صفحات تعاملی و پویا و طراحی وب سایت است. در واقع یک وب سایت نوعی برنامه تحت وب است که خدمات مختلفی از جمله فروشگاهی و یا آموزشگاهی را به کاربران ارائه میدهد.در مقابل برنامه نویسی ویندوز و تحت دسکتاپ قرار دارد که برعکس وب بر روی کامپیوترهای شخصی و یا دستگاه های شخصی کاربران نصب و اجرا می شود که در ادامه هم در مورد برنامه نویسی ویندوز و برنامه نویسی مک صحبت میکنیم.

انجام پروژه های برنامه نویسی تحت دسکتاپ

منظور از دسکتاپ همان کامپیوترهای شخصی ( لپ تاپ و یا pc ) می باشد که دارای سیستم عامل های مختلفی مانند لینوکس، مک و یا ویندوز هستند. برخی از برنامه ها مخصوص اجرا در کامپیوترهای شخصی طراحی میشوند که از جمله خدمات برنامه نویسی نرم افزار می باشند.

البته لازم به ذکر است که در این بین برنامه های کاربردی وجود دارد که مخصوص اجرا در دستگاه های همراه مانند گوشی های موبایل و یا تبلت ها می باشد.این نوع خدمات برنامه نویسی نیز در دسته پروژه های برنامه نویسی تحت وب و یا تحت دسکتاپ قرار می گیرند به این گونه که برخی از برنامه ها فقط در خود دستگاه اجرا میشود و برای کارکردن نیازی به اتصال اینترنتی ندارد، این در حالی است که برخی برنامه ها نیازمند اتصال به اینترنت هستند در تبلت و یا در گوشی های تلفن همراه.

پس برنامه هایی که در گوشی های موبایل نصب میشوند ولی برای کارکرد نیازمند اتصال اینترنتی هستند در دسته برنامه های تحت وب قرار می گیرند. مهندسی نرم افزار و خدمات برنامه نویسی شامل تمامی این مباحث بوده و دریافت سفارش در تمامی پلتفرم ها صورت می گیرد. حال این که برنامه در دستگاه های همراه بخواهد اجرا شود برنامه نویسی خاص خود را خواهد داشت و همین طور خدمات خود را، ولی اگر برنامه نویسی دسکتاپ بوده باشد و یا کلا تحت وب بازهم نیازمند خدمات خاص خود بوده که پروژه های مربوطه به راحتی پیاده سازی خواهد شد.انجام پروژه های برنامه نویسی در تمامی مقاطع صورت می گیرد و در بسیاری موارد هم برنامه های نوشته شده در زمان اجرا نیازمند به روز رسانی خواهد بود و پشتیبانی، که این مورد نیز با هماهنگی مشتریان صورت میگیرد.

انجام پروژه های برنامه نویسی از اصلی ترین خدمات در مهندسی نرم افزار بوده که بنابردرخواست مشتریان انجام می شود. بهتر است بدانید که هر برنامه چه در زمان طراحی و کدنویسی و چه در زمان تحویل و اجرای نهایی مدتی باید تست شوند البته به غیر از برنامه هایی که از قبل نوشته شده  تمامی باگ های آن ها برطرف گشته اند و به نوعی امتحان خود را پس داده باشند نیازی به آزمایش نخواهند داشت و فقط بنابر درخواست مشتری تغییرات و بهینه سازی میشود.